Chcesz schudnąć? Nie jedz tych produktów! Część II

Dzisiaj druga część wpisu o tym, czego unikać w trakcie odchudzania!


Fast foody- czyli jedzenie określane mianem „niejedzenia”. Możemy zjeść kilka hamburgerów i zagryźć je frytkami. I co? Dalej jesteśmy głodni! Bułki hamburgerowe są mega przetworzone!! Zresztą spójrz, jak napompowane są opakowanie takich buł!! Tragedia! Jeśli chcesz zjeść coś fastfoodowego na mieście to lepszą opcją jest kebab. Ewentualnie pizza. W kebabie znajdziemy surówki i świeże mięso. Pizza jest wypiekana na miejscu i możesz dobrać zdrowe dodatki, np. grillowanego kurczaka i warzywa.
Słodkie bułki – nie wiemy z jakich produktów są wypiekane drożdżówki, które kupujemy w sklepie. Zazwyczaj stanowią mieszaninę spulchniaczy, niskiej jakości dżemu czy sera. Nie wspominając już o tym, że pączki smaży się na starym oleju! Takie słodkości możesz przyrządzić w domu. Ze zdrowych produktów!
Dania smażone na głębokim tłuszczu – zacznij smażyć na telefonie – bez dodatku tłuszczu! Możesz również piec w piekarniku lub gotować na parze!
Słodkie napoje – to prawdziwe zabójstwo! Dla naszej sylwetki i dla naszego zdrowia! To tak jakbyś pił wodę z cukrem… Nie wiem czy wiesz, ale w butelce coca coli jest aż 70 kostek cukru. Masakra! A ile kalorii… Jedna szklanka ma aż 250 kalorii!! A na jednej rzadko kiedy się kończy!A jak to wygląda u Was? Jakich produktów unikacie? 🙂

No votes yet.
Please wait...

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*