Telefon na zakupach – pięć powodów, dla których warto zabrać telefon na dietetyczne zakupy

Mogłoby się wydawać, że telefon przydaje się zazwyczaj w jednym celu – mąż dzwoni do żony i pyta co kupić lub informuje ją, że nie może czegoś znaleźć.. Jest to bardzo przydatna funkcja, ale nie jedyna! Poznaj inne powody, dla których warto wziąć telefon na zakupy!
Lista

Wygnieciona kartka, z której nie możesz nic rozczytać.. i po co Ci to? Skoro taką listę możesz zrobić w telefonie. Moim zdaniem, lista zakupów jest naprawdę fajną sprawą. Po pierwsze, zaoszczędzisz pieniądze. Po drugie, nie kupisz produktów zagrażających Twojej diecie!
Łatwo wykreślisz to, co kupiłaś
Nie musisz zabierać ze sobą długopisu.. Zresztą skreślanie kupionych produktów nie jest zbyt komfortowe… A tak wystarczy: klik i gotowe!
Zaoszczędzisz pieniądze
Kupisz tylko to, co masz na liście…więc zaoszczędzisz pieniądze! Po drugie, przekonasz swoich znajomyc
h, że zdrowe odżywianie wcale nie jest drogie! Wręcz przeciwnie! Ile kosztuje jogurt naturalny? 1 zł! A ten smakowy – 1,56! I po co przepłacać?
Analizuj skład!
Nie będziesz musiała stać przed regałem i zastanawiać się, który produkt wybrać. Wystarczy, że ściągniesz aplikację Zdrowe Zakupy! Odpalasz, skanujesz kod kreskowy, a aplikacja powie Ci czy dany produkt jest wart zakupu, czy też nie! Super, prawda!?
Zostań tropicielem okazji
Zapewne masz dość sytuacji, w których Twoja skrzynka pocztowa lub brama wjazdowa jest przepełniona różnego rodzaju gazetkami promocyjnymi. Chcesz oszczędzać i dowiadywać się o ciekawych promocjach, ale nie chcesz składować tych śmieci? Zainstaluj aplikację Moja Gazetka. Aplikacja ta to zbiór aktualnych promocji najbardziej popularnych supermarketów. Dzięki niej dowiesz się: gdzie, co i kiedy kupić – w najlepszej cenie!

No votes yet.
Please wait...

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*